• Gå direkte til primær navigation
  • Skip til indhold
  • Gå direkte til primær sidebar
Louises Madblog
  • OPSKRIFTER
  • REJSER
  • SAMARBEJDE
  • OM
  • KONTAKT
  • Navigation Menu: Social Icons

    • Facebook
    • Instagram
    • Pinterest
    • YouTube
menu icon
go to homepage
  • OPSKRIFTER
  • REJSER
  • SAMARBEJDE
  • OM
  • KONTAKT
    • Facebook
    • Instagram
    • Pinterest
    • YouTube
  • subscribe
    search icon
    Homepage link
    • OPSKRIFTER
    • REJSER
    • SAMARBEJDE
    • OM
    • KONTAKT
    • Facebook
    • Instagram
    • Pinterest
    • YouTube
  • ×

    Forside » Ikke kategoriseret

    Året der gik på Louises Madblog

    Udgivet: jan 2, 2014 · Opdateret: feb 2, 2018 af Louise Dam

    Så er jeg klar med et lille tilbageblik på det seneste år på Louises Madblog. Jeg elsker selv at læse disse indlæg på de blogs jeg selv følger, så jeg håber I også kan lide dem :-) 2013 har været et godt år når jeg kigger tilbage på hvordan det er gået for bloggen. Jeg har fået en masse nye læsere, og jer er jeg meget taknemmelige for! Jeg har udgivet knapt 100 indlæg - mere præcist 97 indlæg. Det vil sige 0,27 indlæg om dagen eller 1 indlæg hver 3,8 dag.

    Jeg har herunder samlet de mest læste opskrifter i hele 2013 og så har jeg også lavet et lille statistisk overblik over antal besøgende, sidevisninger mv. Jeg håber, at I synes det er ligeså sjovt at læse, som det har været at sætte det sammen til jer!

    De 10 mest læste opskrifter i år 2013

    1. Super lækker nem og svampet chokoladekage

    2. Lækre scones med chokolade

    3. Hjemmelavede p-tærter

    4. Ristede mandler med chokolade og lakrids

    5. Broccolisalat

    6. Kylling i karry med lækker topping - ristaffel

    7. Den nemmeste æbletærte med smuldredej

    8. Langtidshævede grove flutes

    9. Pulled Pork

    10. Æbletærte med kanel og mandler

    « Jordskokkesuppe med baconknas
    Salat med bagte rodfruger & feta »

    Læserinteraktioner

    Skriv et svar Annuller svar

    Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

    Vurdering af opskriften




    Primær Sidebar

    Louise Dam, Louisesmadblog.dk

    Jeg hedder Louise, jeg er 34 år og bor i København sammen med min kæreste Martin og min datter Amalie. Jeg elsker at stå i mit køkken og lave lækre opskrifter til jer. Her på min blog finder du nemme og lækre retter, ofte med billeder af fremgangsmåden. Her kan alle være med! Jeg håber du finder en opskrift du kan bruge i blandt de over 800 opskrifter på siden.
    Læs mere om mig!

    Nye opskrifter

    Rabarbersaft

    Rabarbersaft

    Rabarberkompot

    Rabarberkompot

    Mango Lassi

    Mango lassi

    Chicken Tikka Masala

    Chicken tikka masala

    Varme hveder hvedeknopper

    Varme hveder

    Bananboller med chokolade

    Bananboller med chokolade

    Copyright

    Kopiering fra denne hjemmeside må kun finde sted på institutioner eller virksomheder, der har indgået aftale med Copydan Tekst & Node, og kun indenfor de rammer, der er nævnt i aftalen.

    For alle andre gælder det at der er copyright på billeder og tekst (også fra sociale medier som Facebook og Instagram). Billeder og tekst må derfor aldrig bruges uden forudgående skriftlig tilladelse.

    Overtrædelse af ophavsretten medfører et krav om vederlag for krænkelse af ophavsret og krav om øjeblikkeligt at fjerne billeder.

    Tilmelding til mit nyhedsbrev

    Ved at tilmelde dig mit nyhedsbrev, accepterer du, at jeg må sende dig mails når jeg udgiver en ny opskrift. Du kan til enhver tid afmelde dig nyhedsbrevet igen.

    Footer

    ↑ Til toppen


    Om

    Råvareindeks

    Kontakt

    Privatlivspolitik


    Copyright © 2021 - Louises Madblog - CVR 35614788

    X
    Giv blomster med 10 % i rabat hos Euroflorist med koden LOUISEMAD10 (reklamelink)
    Køb her